از امروز می تونی به راحتی در هر حوزه ای که به آن علاقه مند هستی،

تبدیل به بزرگترین کسب و کار اون حوزه بشی و جانشین بزرگترین رقیب ات در دنیای کسب و کار بشی 

 

سیستمی که در این دوره به صورت کاملا عملی با همدیگه پیاده سازی میکنیم، به ۱۷۹ کسب و کار کمک کرده

 که فروش کسب و کار و محصولات خود رو در همون روز های اول افزایش دهند و تبدیل به یک فروشنده حرفه ای بشن…

 

دوست عزیزم.

افزایش فروش در کسب و کاری که به اون علاقه مند هستی، کار سختی هستش، آن هم با وجود رقابت بسیار زیاد در حوزه مورد علاقه ت.

می دانم.

حقیقت اینه که امسال هم هزاران آدم معمولی دیگه کسب و کارشون رو راه اندازی می کنند تا شاید بتونن یک روزی تبدیل به کسب و کاری بشن که دیگه به پول نیاز نداشته باشن. اما در پایان سال تعداد خیلی خیلی کمی از اون ها موفق می شوند.

عده بسیار زیادی که کسب و کاری رو شروع کرده بودن بعد از مدتی احساس می کنن هیچ چیز درست از آب در نیومده  و آرام آرام ناامید می شن. ناامید از رویاهای بزرگی که زمان شروع کردن کسب و کارشون داشتن و در آخر سال نه تنها نتونستن یک جشن بزرگ برای کسب و کارشون بگیرن بلکه مثله سابق به شغل قبلی شون که هیچ علاقه ای به اون ندارن برمیگردن.

 

اکثر افرادی که کسب و کار شون رو در ایران شروع می کنن شکست می خورن و وقتی می گم اکثر افراد منظورم ۹۷% از مردم هستش.

به احتمال زیاد حداقل یک بار یکی از این شکست ها رو در کسب و کارت تجربه کردی و یک بار جز این ۹۷% بودی. 

شاید بدونی تجربه کوبیدن مشت به دیوار های اتاق چیست….احساس عصبانیتی که هر کسی به جای رسیدن به هدفش به یک شکست بزرگ می رسه، رو داره.

 

با تمام وجود تلاش می کنی، شبانه و روز بیشتر از هر کس دیگری کار می کنی به امید رسیدن به فروش های بسیار بالا در کسب و کاری که عاشقشی اما در نهایت فقط یک سال پیرتر، ناامید تر و مقروض تر می شی.

 

شاید بعد از شکست های متعدد به این باور رسیده باشی که مهم نیست چقدر تلاش می کنی و یا اینکه چقدر مثبت فکر می کنی، در هر صورت قرار نیست رئیس بودن، درآمد میلیونی داشتند و برده زندگی نبودن رو تجربه کنی.

 

این صحنه ها برات آشنا هستن؟

ناراحت نباش…تو تنها نیستی و این ها تقصیر تو نبوده.

هیچ کدوم از شکست هات بخاطر نداشتن اراده یا تلاش نکردن و یا نداشتن استعداد و هوش نیست… تنها به این دلیل نتوانستی فروش ایده آل ات رو به وجود بیاوری که روی چیز اشتباهی متمرکز شده بودی و استراتژی برای موفقیت در فروشت نداشته ای. فقط همین! حتی ساده تر از آن چیزی که تصورش رو می کردی.

به عبارت دیگه اگه تمرکزت رو روی موضوع درستی قرار بدی موفقیتت بدون شک حتمی و ۱۰۰% هستش.

 

به تنها چیزی که نیاز داری، یک مشاور کسب و کار و دوستی است که خودش این مسیر رو رفته باشه و موفق شده باشه تا بتونی دقیقا همان مراحل رو انجام بدی تا به همون نتایج برسی. یعنی افزایش فروش و مشتریانت آن هم در هر کسب و کاری که هستی و یا دوست داری باشی…

 

همیشه حقیقت ساده است اما گاهی اوقات واضح نیست.

هر پیشرفتی چه به لحاض شخصی و چه به لحاظ مالی همراه با کمی سختی هستش و این سختی یعنی اینکه از ناحیه امن خودت خارج بشی (ناحیه امنی که به تو می گه کار کارمندی امنیت داره چون آخر هر ماه یک حقوقی هر چند ناچیز خواهی داشت).

کارهایی که تا به امروز انجام دادی، نتایجی رو داشته که امروز احساس می کنی. اگر به دنبال نتایج متفاوت هستی باید کارهات رو هم تغییر دهی و تمام کارهایی که مدیران بیزینس های فوق العاده موفق استفاده میکنند رو استفاده کنی تا دقیقا به همون نتایجی برسی که اون ها رسیدن.

واقعیت اینکه هر کارآفرین میلیونر و موفقی که می بینی یک روز از جایی شروع کرده که دقیقا همین الان تو در اون قرار داری. و اگه آن ها نتیجه گرفتن، هیچ دلیلی وجود نداره که نتایجی به مراتب بهتر از اون ها بدست نیاری.

و خبر خوب اینجاست که تو حتی می تونی نتایج بهتر، سریع تر و قدرتمندتری رو بدست بیاوری.

 

چون امروز در دوره ۹ هفته ای آکادمی فروشنده پولساز یاد می گیری چطور از صفر کسب و کاری که دوستش داری  رو راه اندازی کنی و اون رو به پول نقد برسونی. در طول این ۹ هفته دقیقا به صورت عملی یاد می گیری چطور من یک بیزینس رو در عرض سه ماه تبدیل به یک ماشین پولسازی و موفق می کنم تا بتونه به صورت خودکار درآمد داشته باشه حتی اگه وقتی که من خواب های بینظیر میبینم.

اگر فقط همین مراحل تبدیل شدن به یک بیزینسمن حرفه ای رو عینا انجام بدی می بینی چطور بدون هیچ زحمت و کار اضافی می توونی درآمدی رو داشته باشی که حتی بیشتر از آن چیزی هستش که الان به آن فکر می کنی!

 

این جمله را همیشه گفتم و میگم:

 

کسب و کار و فروش هیچ محدودیتی نداره و برای اینکه فروشت رو افزایش بدی باید با اطلاعات جدید و بروز قدم هات رو برداری

 

شاید بارها در دوره های کسب و کار و افزایش فروش شرکت کرده باشی و نتیجه نگرفته باشی. می دونم احساست کنونی ات رو. میخوام تو رو با بعضی از سرفصل های این آکادمی آشنایت کنم.

 

instagram چطور ایده ای رو پیدا کنی که اگه اون رو تبدیل به محصول و یا خدمات کنی مردم عاشق خرید محصولت بشن.

instagram چطور ایده ات رو قدم به قدم تبدیل به یک محصول و یا خدمات پرفروش کنی.

instagram چطور از بازخورد ها استفاده کنی تا محصولت در کمتر از چند هفته بی رقیب بشه.

instagram چطور از تکینک پرده سوم ذهن استفاده کنی تا حتی قبل از اینکه محصول و یا خدماتت رو ببین، اون رو بخرن.

instagram چطور متوجه بشی مخاطبانت چه چیزی رو می خوان و از گفته های خودشون برای فروش به خودشون استفاده کنی.

instagram چطور مکالمات تلفنی فروشی رو داشته باشی که کسی نتونه پیشنهاد خریدت رو رد کند. پیشرفته ترین و در عین حال سیستم ساده تلفنی به سبک مدیران موفقی که در دنیای کسب و کار میبینی. 

instagram چطور تبلیغی بنویسی که هر کسی که حتی تردید در خرید داشت تبدیل به مشتری ۱۰۰% کنه. ( تبلیغ نویسی مهمترین بخش در همه کسب و کارهای موفق هستش. روی این بخش خیلی کار داریم )

instagram چطور و چگونه با تبلیغات موثر راهی که اکثر بیزینس ها در ۲ سالی طی میکنند رو به سبک موفق ترین کسب و کار ها پیش ببری و در کمتر از ۳ ماه کسب و کارت رو به بازار هدف ت بشناسونی.

instagram چطور کسب و کارت رو  طراحی کنی که بدون حضور تو، کار فروش رو انجام بده.

instagram چطور بیزینسی که داری رو وارد دنیای آنلاین کنی و فروش های اتوماتیک و بسیار بالاتری رو تجربه کنی.

instagram چطور تبلیغی رو طراحی کنی که هر کس با دیدن اون تبدیل به مشتری ایده آل تو بشه حتی اگه رقیبان بسیار بزرگی در اون حوزه داشته باشی، باز هم دنبال تو باشن.

instagram چطور بدون داشتن داشتن تخصص حرفه و کاری که همین الان استارت میزنی، ۱۰ برابر بیشتر از هر کسی فروش داشته باشی. ( دقیقا مثله خودم )

instagram چطور برندی رو تاسیس کنی که سالها در ذهن مردم باقی بمونه. 

instagram چطور حتی بدون داشتن هیچ سرمایه ای، اولین یک میلیون تومانت رو در همین ۷ روز آینده بدست بیاری.

instagram چطور در اینستاگرام میتوانی ماهانه ۵۰ هزار فالوور بازار هدف و مخاطب جذب کنی تا فروش ات را چندین برابر کنند

 

این ها دقیقا همان تکنیک های بیزینسمن های موفق دنیاست که نه تنها برای من، بلکه تمام کسانی که از این سیستم فروش و کسب و کار استفاده میکنن نتیجه میده و ثروت میسازه. بگذار نظر شرکت کنندگان آکادمی رو هم بشنویم:

 

 

 

 

 

 

نظر صوتی خانم ماندیان:

 

 

نظر صوتی آقای محمد احمدی:

 

سلام وقتتون بخیر. بزرگوار من محصولات زیادی رو در این زمینه تهیه کردم و همه هم شبیه هم بودن فقط قصد فروختن محصول دارند ولی دریغ از کوچک ترین نتیجه قبل از اینکه محصول شمارو تهیه کنم بازم با خودم گفتم بازم ی محصول بی نتیجه دیگه ولی باخودم گفتم اینم امتحان کنم . محصولتون رو که تهیه کردم شروع کردم به به کار بردن چیزهایی که تو ویدیوهاتون گفتین و دارم به نتیجه های جالبی میرسم .موفق و پیروز باشید

راد

 

هزینه شرکت در آکادمی ۹ هفته ای فروشنده پولساز ۹۹۰ هزار تومان می باشد

که با تخفیف ویژه و مدت محدودی می تونی  فقط با پرداخت  ۴۹۰ هزار تومان تهیه کنی.

بعد از به پایان رسیدن این مدت به هیچ وجه تخفیف داده نمی شود

 

 

تنها فاصله تو با اون زندگی که واقعا می خواستی همین دکمه است. دوره بیزینسمن پولساز دقیقا شبیه ماشینی هستش که قراره تو رو از این نقطه ای که هستی به نقطه دیگه ای ببره با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی تو هستش و نقطه دوم شرایط و زندگی ایده آل تو. آماده ای سوار این ماشین لذت بخش بشی؟

 

سوالات متداول درباره آکادمی فروشنده پولساز

آیا آکادمی فروشنده پولساز گارانتی هم دارد؟

بله من ۱۰۰% گارانتی می کنم اگر همان کارهایی که برای کسب و کارت تا به امروز انجام داده ای رو باز هم انجام بدی دقیقا همون نتایج رو خواهی گرفت. اما من نتیجه گرفتن حتمی از آکادمی رو هم تضمین می کنم چون به سیستمی که ساختم ایمان دارم و ۱۰۰ ها نفر تا به امروز نتیجه گرفته اند.

من محصولات زیادی در حوزه کسب و کار و افزایش فروش گرفته ام و کتاب های زیادی را هم مطالعه کردم اما نتیجه نگرفته ام. آیا من هم باید در این آکادمی شرکت کنم؟

بیش از ۹۰% کاربران آکادمی فروشنده پولساز افرادی هستند که حداقل ۲ یا ۳ مورد محصول درباره کسب و کار و افزایش فروش تهیه کرده اند اما از آن جایی که نتیجه نگرفتند یک بار برای همیشه تصمیم گرفتند از سیستم درستی استفاده کنند که نتیجه بخش باشد.

فرق آکادمی با محصولات مشابه در چیست؟

آکادمی فروشنده پولساز به هیچکدام از محصولاتی که تا به حال دیده ای و یا از آن استفاده کردی شباهتی ندارد ! و به همین خاطر است که سریعا نتیجه بخش است.

من میخواهم در آکادمی شرکت کنم، اما پول کافی ندارم

آیا این دلیلی نبود که بخاطر آن می خواستی از آکادمی فروشنده پولساز استفاده کنی تا هیچ وقت دیگر این شرایط را تجربه نکنی؟

آیا آکادمی پشتیبانی هم دارد؟

هدف من اینه که نتیجه بگیری پس نه تنها پشتیبانی تلفنی داره بلکه می تونی با خود من مستقیما در ارتباط باشی تا در هر مرحله از کار که اشکالی داشتی برایت برطرف کنم.

نسخه 2 ساعت رایگان ربات نینجاگرام

به همراه آموزش تصویری اختصاصی و تکنیک های منحصر بفرد
دانلود رایگان نینجاگرام 2 ساعته
close-link

ربات جدید و قدرتمند اینستاگرام پرو

رباتی که در پیدا کردن مشتریان در اینستاگرام نظیر ندارد
تا 10 روز آینده برایت ارسال میکنیم تا قبل از عید استفاده از اون رو شروع کنی
شما هم مثل من، عاشق ربات پرسرعت اینستاگرام پرو خواهید شد
ثبت نام رایگان برای دریافت ربات جدید
close-link