این روزها داشتن یک حساب کاربری اینستاگرم برای وبلاگ و یا کسب و کار تان، به تنهایی یک راه شگفت انگیز برای به نمایش گذاشتن محصول یا خدمات تان، نام تجاری تان، و تعامل با تک تک مشتریان تان نیست.

پیج اینستاگرم یک از ستون های اصلی بازاریابی است. با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر، در حال حاضر اینستاگرم بزرگتر از توییتر می باشد و با این حال صاحبان کسب و کاری وجود دارند که هنوز هم از ابزار رسانه های اجتماعی قدرتمند به نفع نام تجاری خود استفاده نمی کنند.

کاملا درک میکنم که یکی از وظایف دلهره آور برای یک کسب و کار در هر شبکه اجتماعی، رشد فالوورها یا طرفداران است. برای دیده شدن به عنوان یک کسب وکاری که مردم از محصولات آن استفاده می کنند و رضایت دارند، نیاز به یک ارتش مشتریان دارید، تا بصورت مداوم روی عکس هایی که منتشر میکنید، دوبار ضربه بزنند و زیر عکس ها کامنت بگذارند.

اما شما چگونه می خواهید یک ارتش وفادار بسازید؟فالوور های فعال و رایگان

دوست دارم بهتان بگویم که یک راه جادویی برای افزایش فالوورهایتان وجود دارد. آن راه جادویی چیست؟

فقط یک دکمه را فشار دهید، پس از آن فقط به تماشای هزاران نفر از طرفداران جدید بنشینید که به پیج تان می آیند و عضوی از طرفداران تان میشوند.

آنچه می خواهم با شما امروز به اشتراک بگذارم، ۱۰ نکته طلائی است که می توانید همین حالا انجام دهید و برای افزایش فالوورهایتان کارهایی انجام دهید که ارزش تلاش را دارند.  بهتان قول می دهم.

آیا برای یادگیری چند گام عملی ساده که باعث افزایش فالوور میشود و می توانید از امروز شروع به استفاده از آنها کنید آماده اید؟ عالیه…

این مطلب را نباید از دست بدهید :    ۱۲ اشتباه رایج در بازاریابی با اینستاگرام

فالوور فعالگام اول: فعال باشید

هیچ کسی نمی خواهد به دنبال فالوور یک پیجی باشد که جدیدترین عکس را در ۴۷ هفته پیش به اشتراک گذاشته. باید یک برنامه برای انتشار پست هایتان داشته باشید و سعی کنید تا به آن پایبند باشید. شما می توانید در زمان های مختلف پست منتشر کنید و امتحان کنید تا ببینید که مخاطبان تان در چه زمان هایی بیشترین درگیری را با مطالب شما دارند و یا برای راحتی کار، می توانید از یک سایت تجزیه و تحلیل فالوورها مثل سایت  Iconosquare، یا از اطلاعات اکانت تجاری اینستاگرام تان استفاده کنید. سپس، می توانید یک زمانبندی مناسب برای انتشار پست هایتان بیابید و در زمان های مشابه پست منتشر کنید.

گام دوم : تعامل داشته باشید

هرگز اسپم نباشد، چون شبکه های اجتماعی یک مکانی برای ارتباطات هستند. شما نباید در سکوت بنشینید و منتظر باشید. باید روی کامنت گذاشتن، لایک و فالو کردن بازار هدف تمرکز کنید. سعی کنید از هشتگ های مربوط به کسب و کارتان برای جستجو استفاده کنید. برای خودتان یک هدفی بنویسید که چگونه می توانید بازار هدف را از کسب و کار و محصولات تان خبردار کنید.

قبل از بوجود آمدن ربات پیشرفته نینجاگرام ، اینکار به سختی انجام می شد و عذاب آور بود. درحالی که ربات نینجاگرام بصورت اتوماتیک تمام اقدامات را برای جذب مشتریان در اختیار شما قرار میدهد و براحتی می توانید با یک مزیت رقابتی ساده، مخاطبین رقیبان خود را، به مخاطبین وفادار کسب و کار خودتان تبدیل کنید و از درآمدزایی لذت ببرید.

این مطلب را نباید از دست بدهید :   تلگرام یا اینستاگرام؟ روی کدام یک سرمایه گذاری کنیم

اگر قابلیت های بیشمار ربات پیشرفته نینجاگرام را مطالعه کرده باشید، متوجه قدرت شگفت انگیز این ربات پیشرفته نینجاگرام خواهید شد.

افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام رایگانگام سوم: ارسال پست ها با بالاترین کیفیت

اگر تصویری که میخواهید آنرا منتشر کنید کیفیت لازمه را ندارد، لطفا منتشر نکنید. همیشه در کسب و کار، کیفیت را مقدم بر کمیت بدانید.

گام چهارم : پیام تان را واضح نگه دارید

این کمک می کند تا مردم پیام نام تجاری‌تان را به راحتی درک کنند. اینکار برنامه ریزی می خواهد، مثل گزینش کردن عکس های پیج تان که خیلی مهم است.

همچنین با منتشر کردن عکس های غیر مرتبط با کسب و کارتان، ریسک بزرگی میکنید که باعث از دست دادن فالوور های وفادارتان میشود.

گام پنجم: بیش از حد پست نگذارید

اینستاگرام آلبوم فیس بوک تان نیست. بنابراین، همزمان ۸ عکس منتشر نکنید. با منتشر کردن پست های زیاد به فالوور های خود دستور میدهید تا شما را آنفالو کنند. اگر دوست دارید تا تمام آن هشت عکس را در پروفایل تان به اشتراک بگذارید، برایشان برنامه ریزی کنید تا در زمان های مختلف و در روز های مختلف منتشر کنید.

گام ششم: استفاده از هشتگ های درستهشتک-افزایش-فالوور-ایرانی-در-اینستاگرام-رایگان

هشتگ یک راه عالی برای پیدا کردن موضوعات به کاربران می دهد. بنابراین، تحقیق و پیدا کردن بهترین هشتک ها برای هر عکس، یک ایده عالی است. و استفاده نکردن از هشتک بر روی عکس ها مثل انداختن عکس در سطل زباله است.

گام هفتم: انتشار عکس با موقعیت مکانیموقعیت مکانی-افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام رایگان

شاید از محل کسب و کار واقعی تان عکس ارسال میکنید. انتشار عکس با موقعیت مکانی یک راه عالی برای مردم است که اجازه می دهد شما و مطالب تان را به راحتی پیدا کنند.

این مطلب را نباید از دست بدهید :   ۵ راز طلائی موفقیت کسب و کارها از طریق اینستاگرام

گام هشتم: تاثیرگذار باشیدافزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام رایگان-تاثیر گذار باشید

تاثیرگذار به طور کلی کسی که دارای تعداد زیادی فالوور فعال است که محصول یا خدمات خود را به طرفداران خود در ازای پرداخت (یا پولی یا محصولات رایگان) ارائه می دهد.

گام نهم: ویدئو را فراموش نکنیدافزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام رایگان- ویدیو

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۶۰ ثانیه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در کمتر از ۶۰ ثانیه آنچه می‌خواهید را به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

گام دهم : پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید

شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا و حتی دیجی کالا در ایران بافزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام رایگان- پیشنهاد ویژهرای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.

مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

در نهایت، اگر هدف نهایی تان کسب صدها هزار نفر از دنبال کنندگان است، باید صبورانه و با استمرار تلاش کنید .

برای اینکه در این مسیر، بسیاری از کارهایتان را به صورت اتوماتیک انجام دهید، پیشنهاد ما استفاده از ربات پیشرفته نینجاگرام است که با استفاده از آن می توانید ماهانه ۱۰ هزار فالوور فعال و ایرانی جذب کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *